Skip to main content

Parcel · Map 90 42B 92

48 MEADOWVIEW CT

Owner: GANDHI SUDHIR D & RUPA S

Assessed value

$252,500

$186,800 bldg · $65,700 land

Est. annual tax

$7,585

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

3,128 sqft

Building

Style
Contemporary
Year built
1998
Living area
3,128 sqft · 1.0 story