Skip to main content

Parcel · Map 78 58 107

129 HICKORY LN

Owner: WUJCIK SUSAN

Assessed value

$133,100

$79,700 bldg · $53,400 land

Est. annual tax

$3,998

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1988

1,222 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,222 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 27, 2022

    Bk/Pg OPM-21295

    $295,000
  2. Mar 22, 2007

    Bk/Pg OPM-60149

    $260,000

More on Hickory Ln