Skip to main content

Parcel · Map 79 34A 23

46 JUDSON ST

Owner: SHELDRICK KERRY & RICHARD J

Assessed value

$150,500

$101,600 bldg · $48,900 land

Est. annual tax

$4,521

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1998

1,656 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,656 sqft · 1.0 story
Exterior
Asbestos Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Aug 23, 2011

    Bk/Pg OPM-100199

    $220,000

More on Judson St