Skip to main content

Parcel · Map 81 42B 106

69 MT FAIR DR

Owner: HOGREFE SHARON

Assessed value

$233,000

$173,400 bldg · $59,600 land

Est. annual tax

$6,999

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1996

2,593 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,593 sqft · 2.0 stories