Skip to main content

Parcel · Map 80 37A 15

122 NORTHFIELD RD

Owner: CASEY PAUL

Assessed value

$132,100

$82,700 bldg · $49,400 land

Est. annual tax

$3,968

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1988

1,509 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,509 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Dec 6, 2017

    Bk/Pg OPM-17081

    $156,900

More on Northfield Rd