Skip to main content

Parcel · Map 80 37 32

93 BRIERWOOD DR

Owner: JONUZI LINDIANA & BLERTON

Assessed value

$172,600

$117,400 bldg · $55,200 land

Est. annual tax

$5,185

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

1,848 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
1,848 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jul 23, 2015

    Bk/Pg OPM-14235

    $225,000

More on Brierwood Dr