Skip to main content

Parcel · Map 72 41 25

21 WHITE ST

Owner: RUSSOLILLO AMY & MARK

Assessed value

$160,500

$111,600 bldg · $48,900 land

Est. annual tax

$4,821

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2010

1,762 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2010
Living area
1,762 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Air No Duct · Oil

Recorded sales

  1. Feb 23, 2018

    Bk/Pg OPM-17144

    $240,000
  2. Jun 30, 2017

    Bk/Pg OPM-160565

    $119,000

More on White St

21 WHITE ST — Watertown Land Records