Skip to main content

Parcel · Map 59 8A 144

145 CHARTER OAK DR

Owner: ACCUOSTI THOMAS J & LINDA F

Assessed value

$246,900

$185,200 bldg · $61,700 land

Est. annual tax

$7,417

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2004

2,394 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2004
Living area
2,394 sqft · 1.4 stories