Skip to main content

Parcel · Map 72 87A 7

64 PECK LN

Owner: MULLEN JOHN J JR & MULLEN-HADDAD CORINNE

Assessed value

$284,500

$217,000 bldg · $67,500 land

Est. annual tax

$8,546

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2005

3,048 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2005
Living area
3,048 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hydro · Oil

Recorded sales

  1. Mar 1, 2006

    Bk/Pg OPM-50197

    $514,000

More on Peck Ln

64 PECK LN — Watertown Land Records