Skip to main content

Parcel · Map 63 36 3

263 FERN HILL RD

Owner: BARBER KATHLEEN /EST & LAWSON LISA/EXEC

Assessed value

$158,600

$99,600 bldg · $59,000 land

Est. annual tax

$4,764

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1996

1,253 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,253 sqft · 1.4 stories