Skip to main content

Parcel · Map 55 86 2

15 OTIS DR

Owner: KAMINSKI FRANCIS R & NORMA V; CO TRUST INTERVIVOS TRUST AGRE

Assessed value

$285,300

$214,900 bldg · $70,400 land

Est. annual tax

$8,570

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1994

3,318 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1994
Living area
3,318 sqft · 2.0 stories