Skip to main content

Parcel · Map 54 32A 47

37 HONEY HILL RD

Owner: KAZAKAITIS RUTA A

Assessed value

$140,000

$83,500 bldg · $56,500 land

Est. annual tax

$4,206

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1992

1,352 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,352 sqft · 1.0 story