Skip to main content

Parcel · Map 44 6A 29

128 WHEELER FARM RD

Owner: DAGOSTINO GEORGE J & DAGOSTINO ELISA

Assessed value

$316,000

$240,300 bldg · $75,700 land

Est. annual tax

$9,493

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2003

3,326 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
3,326 sqft · 2.0 stories