Skip to main content

Parcel · Map 45 4 7A

22 KILLORIN RD

Owner: BAILEY PATRICK & NANCY JT

Assessed value

$346,240

$271,300 bldg · $74,940 land

Est. annual tax

$10,401

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2021

2,702 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2021
Living area
2,702 sqft · 1.0 story