Skip to main content

Parcel · Map 37 30 7A

168 PLUNGIS RD

Owner: MCCLEARY CLAY & ANN M

Assessed value

$203,100

$140,700 bldg · $62,400 land

Est. annual tax

$6,101

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2000

1,958 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2000
Living area
1,958 sqft · 1.4 stories