Skip to main content

Parcel · Map 30 31 2A

151 BRYANT RD

Owner: WHITE LISA D & WHITE CHARLES

Assessed value

$129,700

$68,900 bldg · $60,800 land

Est. annual tax

$3,896

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

1996

936 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
936 sqft · 1.0 story