Skip to main content

Parcel · Map 16 28A 12

93 APPLE HILL DR

Owner: BOUET KATHY L & BRETT A

Assessed value

$270,700

$202,300 bldg · $68,400 land

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

2001

3,014 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
3,014 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Oct 31, 2007

    Bk/Pg OPM-79019

    $525,000

More on Apple Hill Dr