Skip to main content

Parcel · Map 14 26B 26

81 STONYBROOK LN

Owner: LOSEE ROBERT A & BARBARA

Assessed value

$285,100

$201,900 bldg · $83,200 land

Est. annual tax

$8,564

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

2000

3,253 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
3,253 sqft · 2.0 stories