Skip to main content

Parcel · Map 17 27A 26

43 WOODSIDE CT

Owner: PASSINI AUSTIN & LOMBARDO NICOLETTE JT; SURV

Assessed value

$295,400

$224,000 bldg · $71,400 land

Est. annual tax

$8,874

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

2000

3,439 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
3,439 sqft · 2.0 stories
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Oct 18, 2022

    Bk/Pg OPM-22017

    $545,000

More on Woodside Ct