Skip to main content

Parcel · Map 10 26 24

350 BASSETT RD

Owner: MEMBRINO MARCIA

Assessed value

$153,300

$98,700 bldg · $54,600 land

Est. annual tax

$4,605

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

1992

1,670 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1992
Living area
1,670 sqft · 1.4 stories