Skip to main content

Parcel · Map 54 32A 3A

260 LINKFIELD RD

Owner: SARLO MARK & CHRISTINE E

Assessed value

$6,500

$1,500 bldg · $5,000 land

Est. annual tax

$195

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1954

600 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1954
Living area
600 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Linkfield Rd