Skip to main content

Parcel · Map 36 5 27

157 BELLA VISTA DR

Owner: ZAMMIT ANTHONY N & DEANNA G

Assessed value

$343,200

$269,700 bldg · $73,500 land

Est. annual tax

$10,310

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2018

3,984 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2018
Living area
3,984 sqft · 2.0 stories