Skip to main content

Parcel · Map 110 78E 64

805 MAIN ST

Owner: ATWOOD ESTATES LLC

Assessed value

$109,800

$79,600 bldg · $30,200 land

Est. annual tax

$3,298

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

BC

Year built

1982

2,464 sqft

Owner mailing

26 OLYMPIA LANE, WATERBURY, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Three Family
Year built
1982
Living area
2,464 sqft · 2.0 stories