Skip to main content

Parcel · Map 118 17 3P

699 HAMILTON AVE

Owner: SIDORICK CHRISTOPHER & ALYSSA L SURV

Assessed value

$150,500

$94,400 bldg · $56,100 land

Est. annual tax

$4,521

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1998

1,304 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,304 sqft · 1.0 story