Skip to main content

Parcel · Map 36 5 52

216 BAYVIEW CIRCLE

Owner: LATIFI ZUDI & MAKBULE

Assessed value

$340,300

$264,800 bldg · $75,500 land

Est. annual tax

$10,223

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2007

3,590 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2007
Living area
3,590 sqft · 2.0 stories

216 BAYVIEW CIRCLE — Watertown Land Records