Skip to main content

Parcel · Map 49 90A 3

1323 THOMASTON RD

Owner: CAM PROPERTIES LLC

Assessed value

$67,100

$34,000 bldg · $33,100 land

Est. annual tax

$2,016

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

1998

533 sqft

Owner mailing

116 WATERBURY RD, THOMASTON, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Conventional
Year built
1998
Living area
533 sqft · 1.4 stories