Skip to main content

Parcel · Map 126 195 6

58 PINERIDGE DR EXT

Owner: THOMPSON DEVON M & ANN

Assessed value

$241,100

$181,900 bldg · $59,200 land

Est. annual tax

$7,243

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2015

2,407 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2015
Living area
2,407 sqft · 2.0 stories