Skip to main content

Parcel · Map 126 195 21

363 SUNNYSIDE AVE

Owner: MARTIN SUSAN M

Assessed value

$241,300

$190,800 bldg · $50,500 land

Est. annual tax

$7,249

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2017

2,050 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2017
Living area
2,050 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Nov 6, 2017

    Bk/Pg OPM-17043

    $340,000

More on Sunnyside Ave

363 SUNNYSIDE AVE — Watertown Land Records