Skip to main content

Parcel · Map 113B 141 2A

78 SAUNDERS AVE

Owner: PIAZZAROLI ROBERT/EST; ZOTTA TRAQCEY & TEDESCO CARLA/CO-EXEC

Assessed value

$164,900

$122,900 bldg · $42,000 land

Est. annual tax

$4,954

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1994

1,692 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,692 sqft · 1.0 story