Skip to main content

Parcel · Map 110 78C 42

637 MAIN ST

Owner: LICHO RAYMOND & TAMMY

Assessed value

$275,600

$128,000 bldg · $147,600 land

Est. annual tax

$8,279

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Commercial

BC

Year built

1984

5,347 sqft

Building

Style
Mixed Use - Retail / Office
Year built
1984
Living area
5,347 sqft · 2.0 stories