Skip to main content

Parcel · Map 162 21 10

394 SAND BANK RD

Owner: KALENAUSKAS KAREN & JOHN JEDD ANNA

Assessed value

$125,270

$65,900 bldg · $59,370 land

Est. annual tax

$3,763

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Use Assessment

R70

Year built

1991

1,166 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1991
Living area
1,166 sqft · 1.0 story