Skip to main content

Parcel · Map 165A 258A 24

233 GEORGETOWN DR

Owner: GUILIANO DANA M

Assessed value

$237,600

$177,300 bldg · $60,300 land

Est. annual tax

$7,138

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2001

2,792 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
2,792 sqft · 2.0 stories