Skip to main content

Parcel · Map 165A 258A 25

245 GEORGETOWN DR

Owner: ZAPPONE DEBRA J & MARTINEAU RENE G

Assessed value

$256,300

$197,400 bldg · $58,900 land

Est. annual tax

$7,699

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2003

2,217 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2003
Living area
2,217 sqft · 1.0 story

245 GEORGETOWN DR — Watertown Land Records