Skip to main content

Parcel · Map 157 21 70

235 CONCORD DR

Owner: MEKA ENGJELL S & JOANN

Assessed value

$339,500

$278,900 bldg · $60,600 land

Est. annual tax

$10,199

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2010

4,224 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2010
Living area
4,224 sqft · 2.0 stories