Skip to main content

Parcel · Map 157 21 93

236 CONCORD DR

Owner: ATALLAH HELEN & NABIL

Assessed value

$210,900

$151,300 bldg · $59,600 land

Est. annual tax

$6,335

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2002

1,620 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2002
Living area
1,620 sqft · 1.0 story
Exterior
Aluminum Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jul 7, 2005

    Bk/Pg OPM-40395

    $369,900

More on Concord Dr

236 CONCORD DR — Watertown Land Records