Skip to main content

Parcel · Map 154 98A 54

45 PHILLIPS DR

Owner: DEMIRS DAVID J & PAMELA D

Assessed value

$128,700

$86,400 bldg · $42,300 land

Est. annual tax

$3,866

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,272 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,272 sqft · 1.0 story