Skip to main content

Parcel · Map 154 9810X 33

193 PLAINFIELD DR

Owner: SANTORO JOSEPHINE ANN

Assessed value

$137,900

$93,200 bldg · $44,700 land

Est. annual tax

$4,143

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1998

1,200 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,200 sqft · 1.0 story