Skip to main content

Parcel · Map 154 255 2

142 BAMFORD AVE

Owner: CYREKU IGLI

Assessed value

$162,000

$112,800 bldg · $49,200 land

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

2010

1,746 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2010
Living area
1,746 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Air No Duct · Natural Gas

Recorded sales

  1. Apr 13, 2018

    Bk/Pg OPM-17178

    $200,000
  2. Mar 3, 2016

    Bk/Pg OPM-15114

    $54,999

More on Bamford Ave