Skip to main content

Parcel · Map 153 241 9

57 EVELYN ST

Owner: DIBENEDITTO JEFFREY A & NICOLE J

Assessed value

$116,100

$71,000 bldg · $45,100 land

Est. annual tax

$3,488

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,024 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,024 sqft · 1.0 story