Skip to main content

Parcel · Map 153 98B 43

27 BARBARA LN

Owner: CHOUINARD STEVEN

Assessed value

$148,500

$101,200 bldg · $47,300 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1994

1,140 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,140 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. May 24, 2018

    Bk/Pg OPM-17219

    $171,000

More on Barbara Ln