Skip to main content

Parcel · Map 145 234 4A

25 WILLIAMS AVE

Owner: SPAGNOLETTI MARION L

Assessed value

$135,100

$90,000 bldg · $45,100 land

Est. annual tax

$4,058

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1998

1,120 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,120 sqft · 1.0 story