Skip to main content

Parcel · Map 145 235 6

21 RUSSELL AVE

Owner: GRAZIANO TRACY A

Assessed value

$94,600

$52,600 bldg · $42,000 land

Est. annual tax

$2,842

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1993

870 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1993
Living area
870 sqft · 1.0 story