Skip to main content

Parcel · Map 145 248 2A

60 HUBBELL AVE

Owner: GESMONDI GENEVIEVE M & BRADLEY VIRGINIA

Assessed value

$118,600

$74,300 bldg · $44,300 land

Est. annual tax

$3,563

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,054 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,054 sqft · 1.0 story