Skip to main content

Parcel · Map 128 17B 5

57 CAROLA DR

Owner: MANCINI LUIGI SR & CATHERINE A

Assessed value

$420,900

$350,400 bldg · $70,500 land

Est. annual tax

$12,644

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2002

6,543 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2002
Living area
6,543 sqft · 1.0 story