Skip to main content

Parcel · Map 145 250 6

163 JORDAN AVE

Owner: HERNOVICH JAMES A

Assessed value

$91,200

$43,500 bldg · $47,700 land

Est. annual tax

$2,740

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1983

1,008 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1983
Living area
1,008 sqft · 1.4 stories