Skip to main content

Parcel · Map 145 223A 21

370 DAVIS ST

Owner: BOUFFARD EDWARD

Assessed value

$109,000

$68,700 bldg · $40,300 land

Est. annual tax

$3,274

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1998

1,106 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,106 sqft · 1.0 story