Skip to main content

Parcel · Map 145 237 10

23 CAPEWELL AVE

Owner: KREKA TEFTA

Assessed value

$123,500

$77,300 bldg · $46,200 land

Est. annual tax

$3,710

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,332 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,332 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Oct 6, 2014

    Bk/Pg OPM-14008

    $137,000

More on Capewell Ave