Skip to main content

Parcel · Map 145 223A 8

72 MANGO CIRCLE

Owner: CEFARETTI JOHANNA

Assessed value

$113,400

$68,300 bldg · $45,100 land

Est. annual tax

$3,407

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,248 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,248 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Dec 1, 2017

    Bk/Pg OPM-17075

    $150,000

More on Mango Circle