Skip to main content

Parcel · Map 145 237 3A

23 WOODVINE AVE

Owner: DOSSANTOS LORI A

Assessed value

$122,200

$74,900 bldg · $47,300 land

Est. annual tax

$3,671

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1990

1,120 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,120 sqft · 1.0 story