Assessed value
$135,400
$75,000 bldg · $60,400 land
Est. annual tax
$4,067
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R30
Year built
1991
1,692 sqft
Building
- Style
- Conventional
- Year built
- 1991
- Living area
- 1,692 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
- Heat
- Hot Water · Oil
Recorded sales
Mar 18, 2002
Bk/Pg OPM-10195
More on Lake Winnemaug Rd
11 LAKE WINNEMAUG RD
$279,200 · Built 1992
29 LAKE WINNEMAUG RD
$232,500 · Built 1994
62 LAKE WINNEMAUG RD
$201,700 · Built 2002
69 LAKE WINNEMAUG RD
$146,400 · Built 1994
87 LAKE WINNEMAUG RD
$167,200 · Built 1991
103 LAKE WINNEMAUG RD
$163,400 · Built 1991
106 LAKE WINNEMAUG RD
$59,300 · Built 0
280 LAKE WINNEMAUG RD
$212,700 · Built 1991